FAQ

  1. Úvod
  2. FAQ

FAQ

Často kladené dotazy

Budou k dispozici videa z konference?

Po akci budou videa rozhodně k dispozici, proto nezoufejte, když se 1. ročníku MonStaaS nebudete moci zúčastnit.

Jak se dostanu na místo eventu?

Nejlepší je zvolit MHD. Z hlavního nádraží v Brně můžete jet tramvají č. 12 až na konečnou zastávku Technologický park. Jedou tam také autobusy 53 a 65. Ze zastávky je to potom už jen 3 minuty pěšky na akci do JIC INMEC.

Jak se na akci dostanu autem?

Trasa od Prahy exit na 190 km, směr Svitavy, napojení na druhý městský okruh u výstaviště. Držte se směru Královo pole, pokračujte po ulici Hradecká na Technologický park.

Kde můžu zaparkovat?

S parkováním je to složitější. V Technologickém parku není možné parkovat, proto doporučujeme využít hromadnou dopravu nebo zaparkovat před fakultami VUT, jen pár kroků od JIC. Doporučujeme neparkovat na ulici před JIC, často tam pokutují, pokračujte kolem JIC směrem nahoru, kde můžete zaparkovat na parkovištích kolem kolejí a VUT.

Jak je to s ubytováním?

Pokud nejsi místní a chceš si výlet do Brna prodloužit, můžeš využít možnosti ubytovat se v některém z brněnských hotelů. Ty nejbližší naší monstr konferenci jsou: Vista, Prometheus a Edison.

Kdy dostanu fakturu?

Na vyžádání vám fakturu zašleme obratem. Stačí si o ni napsat na kh@smartsupp.com.

Dostanu podrobnější informace k eventu?

Po objednávce vstupenky obdržíte potvrzovací email. Do začátku akce vás budeme s předstihem konktaktovat, takže se dozvíte všechny potřebné informace včas.

Může jet na konferenci někdo jiný, pokud nemohu?

Ano, to není problém. Stačí pokud se prokáže platnou vstupenkou. Budeme rádi, pokud nás o tom budete informovat předem na mail kh@smartsupp.com, abychom mohli připravit materiály na konkrétní jméno.

Vrátíte mi peníze, pokud se nebudu moci zúčastnit?

Bohužel to není možné, ale můžete svoji vstupenku předat někomu, kdo ji využije.

Používáme cookies, aby jsme zajistili pohodlné prohlížení webu. ROZUMÍM